Характеристики Мобільний телефон Bravis C220 Adult Red
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.2" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Частота процесора | 1 GHz |
| Кількість ядер | 1 core |
Опис Мобільний телефон Bravis C220 Adult Red
Модель Bravis C220 Adult Dual Sim виконана в класичному форм-факторі і оснащена всіма основними функціями. Телефон підтримує 2 SIM-карти, ви можете одночасно користуватися послугами різних операторів зв'язку, поєднуючи оптимальні для себе тарифи, розділяючи робочі та особисті контакти.
Bravis C220 Adult оснащений 2.2 '' дисплеєм з роздільною здатністю 240x320 пікселів, який відмінно справляється з відображенням текстової інформації і зберігає читаність навіть при яскравому освітленні. З особливостей в телефоні варто відзначити наявність FM-радіо, SOS функції, ліхтарика, камери на 0.3 Мп, а також Bluetooth.
Телефон підійде тим користувачам, хто відмовляється від наворочених і дорогих смартфонів на користь недорогих, але якісних і надійних бюджетних "дзвонилок".
Характеристики Мобільний телефон Bravis C220 Adult Red
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.2" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Частота процесора | 1 GHz |
| Кількість ядер | 1 core |
Опис Мобільний телефон Bravis C220 Adult Red
Модель Bravis C220 Adult Dual Sim виконана в класичному форм-факторі і оснащена всіма основними функціями. Телефон підтримує 2 SIM-карти, ви можете одночасно користуватися послугами різних операторів зв'язку, поєднуючи оптимальні для себе тарифи, розділяючи робочі та особисті контакти.
Bravis C220 Adult оснащений 2.2 '' дисплеєм з роздільною здатністю 240x320 пікселів, який відмінно справляється з відображенням текстової інформації і зберігає читаність навіть при яскравому освітленні. З особливостей в телефоні варто відзначити наявність FM-радіо, SOS функції, ліхтарика, камери на 0.3 Мп, а також Bluetooth.
Телефон підійде тим користувачам, хто відмовляється від наворочених і дорогих смартфонів на користь недорогих, але якісних і надійних бюджетних "дзвонилок".
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації