Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
- Інструкція до Метеостанція EMOS E3070 (PDF, 953,8Kb)
Характеристики Метеостанція EMOS E3070
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура, зовнішня вологість, зовнішня температура, прогноз погоди |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 1% - 99% |
| Діапазон показників температури | -30/+60 °C зовнішнє, 0…+50 °С приміщення |
| Додаткові характеристики | будильник, годинник, календар, фази місяця |
| Живлення | 3 × 1.5 В AAA (не входять до комплекту) 2 × 1.5 AAA (не входять до комплекту) |
| Додатково | будильник, відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник, календар |
| Матеріал | пластик |
Опис Метеостанція EMOS E3070
Бездротова метеостанція E3070 від чеського виробника EMOS. Бездротова, настільна метеостанція з чітким цифровим дисплеєм та світлодіодною підсвіткою. Надає актуальну інформацію про поточний час, дату, температуру, вологість, фази місяця й насамперед прогноз погоди, доступний на подальші 12-24 години. Температура вимірюється як у приміщенні, і на вулиці. Обладнана бездротовим погодостійким датчиком, з дальністю приймання сигналу до 30 м, може бути поєднана з такими 3 датчиками, і дані з них легко зображаються на дисплеї.
Функція пам'яті — зберігає максимальні та мінімальне значення температури, тенденції зміни температури. Прогноз погоди Станція прогнозує погоду на основі змін атмосферного тиску упродовж наступних 12-24 годин для простору довкола 15-20 км. Точність прогнозу погоди становить 70–75%.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Метеостанція EMOS E3070
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
- Інструкція до Метеостанція EMOS E3070 (PDF, 953,8Kb)
Характеристики Метеостанція EMOS E3070
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура, зовнішня вологість, зовнішня температура, прогноз погоди |
| Спосіб встановлення | настільний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 1% - 99% |
| Діапазон показників температури | -30/+60 °C зовнішнє, 0…+50 °С приміщення |
| Додаткові характеристики | будильник, годинник, календар, фази місяця |
| Живлення | 3 × 1.5 В AAA (не входять до комплекту) 2 × 1.5 AAA (не входять до комплекту) |
| Додатково | будильник, відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник, календар |
| Матеріал | пластик |
Опис Метеостанція EMOS E3070
Бездротова метеостанція E3070 від чеського виробника EMOS. Бездротова, настільна метеостанція з чітким цифровим дисплеєм та світлодіодною підсвіткою. Надає актуальну інформацію про поточний час, дату, температуру, вологість, фази місяця й насамперед прогноз погоди, доступний на подальші 12-24 години. Температура вимірюється як у приміщенні, і на вулиці. Обладнана бездротовим погодостійким датчиком, з дальністю приймання сигналу до 30 м, може бути поєднана з такими 3 датчиками, і дані з них легко зображаються на дисплеї.
Функція пам'яті — зберігає максимальні та мінімальне значення температури, тенденції зміни температури. Прогноз погоди Станція прогнозує погоду на основі змін атмосферного тиску упродовж наступних 12-24 годин для простору довкола 15-20 км. Точність прогнозу погоди становить 70–75%.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше