Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
- Інструкція до Метеостанція EMOS E0387 (PDF, 2Mb)
Характеристики Метеостанція EMOS E0387
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | атмосферний тиск, внутрішня вологість, внутрішня температура, зовнішня вологість, зовнішня температура, прогноз погоди |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 1% - 99% |
| Діапазон показників температури | -10 ... +50 ℃ приміщення, -40 до +60 °C зовнішнє |
| Додаткові характеристики | будильник, годинник, календар, прогноз погоди, час сходу / заходу сонця |
| Живлення | 2 х 1.5 В AAA (не входять до комплекту)/2 × 1.5 В AA (не входять до комплекту) |
| Додатково | будильник, годинник, календар, кольоровий дисплей |
| Матеріал | пластик |
Опис Метеостанція EMOS E0387
Бездротова метеостанція E0387 від чеського виробника EMOS.
Метеостанція з чітким кольоровим дисплеєм та світлодіодним підсвічуванням. Надає актуальну інформацію про поточний час, дату, температуру, вологість, тиск, індекс комфорту і насамперед прогноз погоди, доступний на наступні 12-24 години. Температура вимірюється як у приміщенні, і на вулиці.
Обладнано бездротовим автономним датчиком. Дальністю прийому сигналу до 50 м, метеостанція може бути поєднана з такими 3 датчиками, і дані з них легко відображаються на дисплеї.
Завдяки вбудованій відкидній підставці на корпусі, метеостанцію можна легко встановити на будь-яку рівну поверхню. Підключаючи метеостанцію через мережний адаптер, можна використовувати режим постійного підсвічування екрана. Також метеостанцію розмістити на стіні завдяки спеціальному отвору в корпусі.
Прогноз погоди:
Станція прогнозує погоду на основі змін атмосферного тиску протягом наступних 12-24 годин для простору довкола 15-20 км. Точність прогнозу погоди становить 70–75%. Індекс комфорту (смайлик) змінюється на екрані залежно від зовнішньої температури.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Метеостанція EMOS E0387
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
- Інструкція до Метеостанція EMOS E0387 (PDF, 2Mb)
Характеристики Метеостанція EMOS E0387
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | атмосферний тиск, внутрішня вологість, внутрішня температура, зовнішня вологість, зовнішня температура, прогноз погоди |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 1% - 99% |
| Діапазон показників температури | -10 ... +50 ℃ приміщення, -40 до +60 °C зовнішнє |
| Додаткові характеристики | будильник, годинник, календар, прогноз погоди, час сходу / заходу сонця |
| Живлення | 2 х 1.5 В AAA (не входять до комплекту)/2 × 1.5 В AA (не входять до комплекту) |
| Додатково | будильник, годинник, календар, кольоровий дисплей |
| Матеріал | пластик |
Опис Метеостанція EMOS E0387
Бездротова метеостанція E0387 від чеського виробника EMOS.
Метеостанція з чітким кольоровим дисплеєм та світлодіодним підсвічуванням. Надає актуальну інформацію про поточний час, дату, температуру, вологість, тиск, індекс комфорту і насамперед прогноз погоди, доступний на наступні 12-24 години. Температура вимірюється як у приміщенні, і на вулиці.
Обладнано бездротовим автономним датчиком. Дальністю прийому сигналу до 50 м, метеостанція може бути поєднана з такими 3 датчиками, і дані з них легко відображаються на дисплеї.
Завдяки вбудованій відкидній підставці на корпусі, метеостанцію можна легко встановити на будь-яку рівну поверхню. Підключаючи метеостанцію через мережний адаптер, можна використовувати режим постійного підсвічування екрана. Також метеостанцію розмістити на стіні завдяки спеціальному отвору в корпусі.
Прогноз погоди:
Станція прогнозує погоду на основі змін атмосферного тиску протягом наступних 12-24 годин для простору довкола 15-20 км. Точність прогнозу погоди становить 70–75%. Індекс комфорту (смайлик) змінюється на екрані залежно від зовнішньої температури.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше