Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Метеостанція Beurer HM 16
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 20…95% |
| Діапазон показників температури | 0…+50 °С |
| Живлення | батарейка 1 x 1,5 В, тип CR2025 |
| Додатково | відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 81 х 99 х 11 мм |
Опис Метеостанція Beurer HM 16
Метеостанція BEURER HM 16 прекрасно контролює показники температури та вологості у вашому приміщенні. Значки як смайлики допомагають вам класифікувати значення.
- Показує температуру та вологість
- Тип встановлення: настінний/настільний
- Показує Max/Min значення температури та відносної вологості приміщення
- Одиниці виміру: °C/°F
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Метеостанція Beurer HM 16
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Метеостанція Beurer HM 16
| Вид | електронний |
| Метео вимірювання | внутрішня вологість, внутрішня температура |
| Спосіб встановлення | настільний, настінний |
| Датчики | вологості, температури |
| Діапазон показників вологості | 20…95% |
| Діапазон показників температури | 0…+50 °С |
| Живлення | батарейка 1 x 1,5 В, тип CR2025 |
| Додатково | відображення температури з вибором одиниць вимірювання °C/°F, годинник |
| Матеріал | пластик |
| Розмір | 81 х 99 х 11 мм |
Опис Метеостанція Beurer HM 16
Метеостанція BEURER HM 16 прекрасно контролює показники температури та вологості у вашому приміщенні. Значки як смайлики допомагають вам класифікувати значення.
- Показує температуру та вологість
- Тип встановлення: настінний/настільний
- Показує Max/Min значення температури та відносної вологості приміщення
- Одиниці виміру: °C/°F
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше