Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Мішок для пилососу Electrolux E203S
| Тип мішка | набір одноразових мішків для пилососів |
| Сумісність з брендом | Electrolux, Philips |
| Сумісність з моделями | для всіх пилососів Electrolux, Philips з типом мішка S-BAG |
| Комплектація | 4 мішки |
| Особливості | усуває запахи |
| Габарити (ВхШхГ) | 150 х 100 х 20 мм |
| Вага | 0.10 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Electrolux |
| Штрихкод | 7319599031450 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мішок для пилососу Electrolux E203S
На відміну від звичайних паперових мішків, які вбирають вологу, в s-bag® Anti-Odor використовується міцний синтетичний матеріал, покритий воском, що поглинає неприємні запахи та запобігає їх виходу з пилососа. Власники домашніх тварин належним чином оцінять цей унікальний засіб для усунення запахів.
Більше потужності всмоктування
Міцний синтетичний матеріал цього мішка забезпечує оптимальний потік повітря і постійну потужність всмоктування пилососа в міру його заповнення.
Висока здатність фільтрування
Синтетичний матеріал мішку s-bag® Anti-Odor затримує до 99% пилу, пилку, алергенів і інших частинок.
Powerflow™
Мішок s-bag® розроблений із спеціальним складанням, яке збільшує місткість у порівнянні з плоским мішком. Powerflow робить мішок гнучким, що значно спрощує поміщати його в пилосос.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Мішок для пилососу Electrolux E203S
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Мішок для пилососу Electrolux E203S
| Тип мішка | набір одноразових мішків для пилососів |
| Сумісність з брендом | Electrolux, Philips |
| Сумісність з моделями | для всіх пилососів Electrolux, Philips з типом мішка S-BAG |
| Комплектація | 4 мішки |
| Особливості | усуває запахи |
| Габарити (ВхШхГ) | 150 х 100 х 20 мм |
| Вага | 0.10 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | Electrolux |
| Штрихкод | 7319599031450 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мішок для пилососу Electrolux E203S
На відміну від звичайних паперових мішків, які вбирають вологу, в s-bag® Anti-Odor використовується міцний синтетичний матеріал, покритий воском, що поглинає неприємні запахи та запобігає їх виходу з пилососа. Власники домашніх тварин належним чином оцінять цей унікальний засіб для усунення запахів.
Більше потужності всмоктування
Міцний синтетичний матеріал цього мішка забезпечує оптимальний потік повітря і постійну потужність всмоктування пилососа в міру його заповнення.
Висока здатність фільтрування
Синтетичний матеріал мішку s-bag® Anti-Odor затримує до 99% пилу, пилку, алергенів і інших частинок.
Powerflow™
Мішок s-bag® розроблений із спеціальним складанням, яке збільшує місткість у порівнянні з плоским мішком. Powerflow робить мішок гнучким, що значно спрощує поміщати його в пилосос.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше