Характеристики Медіаплеєр iconBIT XDS74K
| Тип | стаціонарний |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 1GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (4096x2160) |
| Додаткові можливості | підтримка 3D, перегляд IPTV |
| Підтримувані інтерфейси | 1 x USB 3.0, HDMI, RJ45 (LAN), USB 2.0, Composite |
| Бездротові підключення | Wi-Fi |
| Пульт ДУ | так |
Опис Медіаплеєр iconBIT XDS74K
Медіаплеєр iconBIT XDS74K є 4K Ultra HD поєднує в собі високу якість обробки відео з продуктивністю Android. Виділений відео і аудіо DSP з апаратним прискоренням декодування. Авто режими 24, 25, 30, 50, 60 Гц Full HD
Android box / Потоковий плеєр
XDS74K є новітнім розважальним центром на базі Android з чотирьохядерним процесором, призначений для онлайн-мовлення (OTT, IPTV). XDS74K сумісний з більшістю додатків, в тому числі надає доступ до найновіших фільмів, телепередач, унікального контенту і прямих трансляцій спортивних подій
5 ГГц Wi-Fi 2Tx2Rx
Передача будь-яких медіаданих з Wi-Аі 5 ГГц 2Tx2Rx включаючи 4K відео
Універсальний пульт ДК
Швидке і просте налаштуваня пульта дозволяє одночасно керувати телевізором і XDS74K за допомогою одного інтуїтивного пульта дистанційного управління
Digital signage
XDS74K є ідеальним рішенням для бізнес-потреб і призначений для безперервної роботи 24/7/365. Він може автоматично відтворювати відео, аудіо та фото файли. Без відключення, без пауз, без повернення в меню. Простий у використанні. Оновлення контенту через USB. Автовключення, автовідтворення, зациклення і повтор. Автоматичне перемикання частоти кадрів на основі джерела.
Характеристики Медіаплеєр iconBIT XDS74K
| Тип | стаціонарний |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 1GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (4096x2160) |
| Додаткові можливості | підтримка 3D, перегляд IPTV |
| Підтримувані інтерфейси | 1 x USB 3.0, HDMI, RJ45 (LAN), USB 2.0, Composite |
| Бездротові підключення | Wi-Fi |
| Пульт ДУ | так |
Опис Медіаплеєр iconBIT XDS74K
Медіаплеєр iconBIT XDS74K є 4K Ultra HD поєднує в собі високу якість обробки відео з продуктивністю Android. Виділений відео і аудіо DSP з апаратним прискоренням декодування. Авто режими 24, 25, 30, 50, 60 Гц Full HD
Android box / Потоковий плеєр
XDS74K є новітнім розважальним центром на базі Android з чотирьохядерним процесором, призначений для онлайн-мовлення (OTT, IPTV). XDS74K сумісний з більшістю додатків, в тому числі надає доступ до найновіших фільмів, телепередач, унікального контенту і прямих трансляцій спортивних подій
5 ГГц Wi-Fi 2Tx2Rx
Передача будь-яких медіаданих з Wi-Аі 5 ГГц 2Tx2Rx включаючи 4K відео
Універсальний пульт ДК
Швидке і просте налаштуваня пульта дозволяє одночасно керувати телевізором і XDS74K за допомогою одного інтуїтивного пульта дистанційного управління
Digital signage
XDS74K є ідеальним рішенням для бізнес-потреб і призначений для безперервної роботи 24/7/365. Він може автоматично відтворювати відео, аудіо та фото файли. Без відключення, без пауз, без повернення в меню. Простий у використанні. Оновлення контенту через USB. Автовключення, автовідтворення, зациклення і повтор. Автоматичне перемикання частоти кадрів на основі джерела.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації