Тип - Smart-stick, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 2GB DDR3, операційна система - Android 4.2, роздільна здатність відео - Full HD (1920х1080), підтримувані інтерфейси - HDMI, 1 х USB 2.0, 1 х micro USB, вбудований кардрідер - micro SD, бездротові підключення - Wi-Fi, Bluetooth, пульт ДУ - так
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick G4 (PC-0008W)
| Тип | Smart-stick |
| Графічний процесор | Mali-400 |
| Процесор | ARM Cortex-A9 |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Додаткові можливості | перегляд IPTV |
Опис Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick G4 (PC-0008W)
iconBIT Toucan Stick G4 (PC-0008W) - мережевий мікро-комп'ютер і медіацентр на платформі Android 4.2 з HDMI 1.4 для підключення до будь-якого ТБ або монітора. Вбудований Wi-Fi. Продуктивний процесор ARM Cortex-A9 (1.6 ГГц), 8 ГБ NAND Flash, 2 ГБ DDR3, до 32 ГБ microSD (HC). Сумісний з зовнішніми модемами і портативними роутерами 3G/4G (LTE). Відтворює будь-які файли з Інтернет, по мережі або через USB (в т.ч. Full HD, MKV). Підтримує численні IPTV-сервіси та завантаження додатків з Google Play (Android Market), 2,4 ГГц пульт.
Тип - Smart-stick, об'єм встановленої оперативної пам'яті - 2GB DDR3, операційна система - Android 4.2, роздільна здатність відео - Full HD (1920х1080), підтримувані інтерфейси - HDMI, 1 х USB 2.0, 1 х micro USB, вбудований кардрідер - micro SD, бездротові підключення - Wi-Fi, Bluetooth, пульт ДУ - так
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick G4 (PC-0008W)
| Тип | Smart-stick |
| Графічний процесор | Mali-400 |
| Процесор | ARM Cortex-A9 |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1600 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Додаткові можливості | перегляд IPTV |
Опис Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick G4 (PC-0008W)
iconBIT Toucan Stick G4 (PC-0008W) - мережевий мікро-комп'ютер і медіацентр на платформі Android 4.2 з HDMI 1.4 для підключення до будь-якого ТБ або монітора. Вбудований Wi-Fi. Продуктивний процесор ARM Cortex-A9 (1.6 ГГц), 8 ГБ NAND Flash, 2 ГБ DDR3, до 32 ГБ microSD (HC). Сумісний з зовнішніми модемами і портативними роутерами 3G/4G (LTE). Відтворює будь-які файли з Інтернет, по мережі або через USB (в т.ч. Full HD, MKV). Підтримує численні IPTV-сервіси та завантаження додатків з Google Play (Android Market), 2,4 ГГц пульт.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації