Характеристики Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick 4K (PC-0010W)
| Тип | Smart-stick |
| Графічний процесор | SGX544MP2 |
| Процесор | ARM Cortex A7 |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1200 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (4096x2160) |
| Додаткові можливості | перегляд IPTV |
Опис Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick 4K (PC-0010W)
Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick 4K (PC-0010W) - мережевий мікро-комп'ютер і медіацентр на платформі Android c HDMI для підключення до будь-якого ТВ або монітора. Toucan Stick обладнаний продуктивним чотирьохядерним процесором ARM Cortex-A7 (1.2 ГГц) і 2 ГБ оперативної пам'яті DDR3.
Пристрій також оснащений 8 ГБ вбудованої пам'яті і слотом для карт пам'яті microSD об'ємом до 32 ГБ. Відтворює будь-які файли з мережі Інтернет або через USB (в т. Ч. Full-HD / 2K / 4K, MKV). Підтримує ресурсомісткі ігри і численні IPTV-сервіси. Особливості: складна антена для якісного прийому Wi-Fi; 2.4 ГГц пульт; чотирьохядерний процесор ARM Cortex-A7 1.2 Ггц; PowerVR SGX544MP2; 8 ГБ NAND Flash, 2 ГБ DDR3, до 32 ГБ microSD; вбудований Wi-Fi і Bluetooth.
Характеристики Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick 4K (PC-0010W)
| Тип | Smart-stick |
| Графічний процесор | SGX544MP2 |
| Процесор | ARM Cortex A7 |
| Кількість ядер | 4 |
| Тактова частота процесора | 1200 МГц |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (4096x2160) |
| Додаткові можливості | перегляд IPTV |
Опис Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick 4K (PC-0010W)
Медіаплеєр iconBIT Toucan Stick 4K (PC-0010W) - мережевий мікро-комп'ютер і медіацентр на платформі Android c HDMI для підключення до будь-якого ТВ або монітора. Toucan Stick обладнаний продуктивним чотирьохядерним процесором ARM Cortex-A7 (1.2 ГГц) і 2 ГБ оперативної пам'яті DDR3.
Пристрій також оснащений 8 ГБ вбудованої пам'яті і слотом для карт пам'яті microSD об'ємом до 32 ГБ. Відтворює будь-які файли з мережі Інтернет або через USB (в т. Ч. Full-HD / 2K / 4K, MKV). Підтримує ресурсомісткі ігри і численні IPTV-сервіси. Особливості: складна антена для якісного прийому Wi-Fi; 2.4 ГГц пульт; чотирьохядерний процесор ARM Cortex-A7 1.2 Ггц; PowerVR SGX544MP2; 8 ГБ NAND Flash, 2 ГБ DDR3, до 32 ГБ microSD; вбудований Wi-Fi і Bluetooth.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації