Характеристики Медіаплеєр iconBIT Movie IPTV Quad
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 1GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.4 |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Підтримка відео форматів | H.264, H.265, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VC-1, WMV9 |
| Додаткові можливості | перегляд IPTV |
| Підтримувані інтерфейси | 1 х USB 2.0, HDMI, RJ45 (LAN), USB 3.0, Composite, Component |
| Бездротові підключення | Wi-Fi |
| Пульт ДУ | так |
Опис Медіаплеєр iconBIT Movie IPTV Quad
Медіаплеєр iconBIT Movie IPTV Quad
Компанія iconBIT спеціалізується на пристроях комунікації і мультимедійних рішення для створення, редагування, зберігання, поширення і відтворення контенту — фото, музики, відео, IPTV. Інтеграція передових технологій через новітні компоненти і на основі відкритих платформ у доступні споживачеві, зручні і функціональні пристрої для мобільного і "цифрового" способу життя – основна ідея діяльності компанії.
Представлена тут модель універсального медіаплеєра Movie IPTV Quad від iconBIT є міні ПК на платформі Android 4.4.4 (5.1.1) з чотирьохядерним процесором. Медіаплеєр розроблений для тих, хто дивиться фільми і слухає музику з інтернету у реальному часі, для користувачів IPTV (без шифрування) та власників великих фільмотек на мережевих і USB-дисках.
Підтримка Wi-Fi n-стандарту з зовнішніми антенами і безлічі додатків для онлайн-мовлення з Play Market + функції автоматичного програвання, зациклення і повтору, а також можливість безшумно працювати в режимі 24/7/365 робить дану модель прекрасним бізнес-рішенням або прекрасним домашнім медіацентром все-в-одному.
Особливістю пристрою є налаштовуваний універсальний пульт ДУ в комплекті, яким можна одночасно керувати телевізором і медіаплеєром.
Характеристики Медіаплеєр iconBIT Movie IPTV Quad
| Тип | стаціонарний |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 1GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.4 |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Підтримка відео форматів | H.264, H.265, MPEG 1, MPEG 2, MPEG 4, VC-1, WMV9 |
| Додаткові можливості | перегляд IPTV |
| Підтримувані інтерфейси | 1 х USB 2.0, HDMI, RJ45 (LAN), USB 3.0, Composite, Component |
| Бездротові підключення | Wi-Fi |
| Пульт ДУ | так |
Опис Медіаплеєр iconBIT Movie IPTV Quad
Медіаплеєр iconBIT Movie IPTV Quad
Компанія iconBIT спеціалізується на пристроях комунікації і мультимедійних рішення для створення, редагування, зберігання, поширення і відтворення контенту — фото, музики, відео, IPTV. Інтеграція передових технологій через новітні компоненти і на основі відкритих платформ у доступні споживачеві, зручні і функціональні пристрої для мобільного і "цифрового" способу життя – основна ідея діяльності компанії.
Представлена тут модель універсального медіаплеєра Movie IPTV Quad від iconBIT є міні ПК на платформі Android 4.4.4 (5.1.1) з чотирьохядерним процесором. Медіаплеєр розроблений для тих, хто дивиться фільми і слухає музику з інтернету у реальному часі, для користувачів IPTV (без шифрування) та власників великих фільмотек на мережевих і USB-дисках.
Підтримка Wi-Fi n-стандарту з зовнішніми антенами і безлічі додатків для онлайн-мовлення з Play Market + функції автоматичного програвання, зациклення і повтору, а також можливість безшумно працювати в режимі 24/7/365 робить дану модель прекрасним бізнес-рішенням або прекрасним домашнім медіацентром все-в-одному.
Особливістю пристрою є налаштовуваний універсальний пульт ДУ в комплекті, яким можна одночасно керувати телевізором і медіаплеєром.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації