Тип - стаціонарний, операційна система - пропрієтарна, роздільна здатність відео - Full HD (1920х1080), підтримувані інтерфейси - HDMI, SPDIF, ANT in, Composite, Component, CI+, бездротові підключення - відсутні, пульт ДУ - так
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Медіаплеєр iconBIT Movie HD C Plus
| Тип | стаціонарний |
| Операційна система | пропрієтарна |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Підтримка відео форматів | AVI, FLV, H.264, M2TS, MKV, MP4, MPEG 2, MPEG 4, MPG, TS, VOB, WMV, XVID |
| Підтримка форматів зображень | BMP, JPEG, PNG |
| Підтримка звукових форматів | AAC, M4A, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Підтримка стандартів аналогового мовлення | NTSC, PAL |
| Додаткові можливості | DVB-C тюнер |
| Можлівість установки жорсткого диску | SATA 2.5" |
| Підтримувані інтерфейси | ANT in, HDMI, SPDIF, Composite, Component, CI+ |
Опис Медіаплеєр iconBIT Movie HD C Plus
Full HD (1080p) медіаплеєр. Відтворює ВСІ актуальні 1080p HD кодеки, включаючи MKV, H.264 і AVCHD на БУДЬ-якому телевізорі HD LCD / плазмової панелі через інтерфейс HDMI. Забезпечує вражаючу якість зображення і кришталеву чистоту цифрового звуку, завдяки професійним A/V конверторів. Повний спектр інтерфейсів для підключення до ТБ.
Ключові особливості
Підтримка всіх актуальних Full HD форматів
HDMI 1.3, USB 2.0, SPDIF, композитний і компонентні виходи
Масштабування до роздільної здатності HDTV (Апскейлінг)
Слайд-шоу з фото під музику
Декодери багатоканального звуку Dolby Digital, AAC, WMA
Можливість внутрішньої установки жорсткого диска 2,5"
Вбудований слот CI+ для підтримки декодерів платного телебачення
Ключові особливості
Підтримка всіх актуальних Full HD форматів
HDMI 1.3, USB 2.0, SPDIF, композитний і компонентні виходи
Масштабування до роздільної здатності HDTV (Апскейлінг)
Слайд-шоу з фото під музику
Декодери багатоканального звуку Dolby Digital, AAC, WMA
Можливість внутрішньої установки жорсткого диска 2,5"
Вбудований слот CI+ для підтримки декодерів платного телебачення
Тип - стаціонарний, операційна система - пропрієтарна, роздільна здатність відео - Full HD (1920х1080), підтримувані інтерфейси - HDMI, SPDIF, ANT in, Composite, Component, CI+, бездротові підключення - відсутні, пульт ДУ - так
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Медіаплеєр iconBIT Movie HD C Plus
| Тип | стаціонарний |
| Операційна система | пропрієтарна |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Підтримка відео форматів | AVI, FLV, H.264, M2TS, MKV, MP4, MPEG 2, MPEG 4, MPG, TS, VOB, WMV, XVID |
| Підтримка форматів зображень | BMP, JPEG, PNG |
| Підтримка звукових форматів | AAC, M4A, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Підтримка стандартів аналогового мовлення | NTSC, PAL |
| Додаткові можливості | DVB-C тюнер |
| Можлівість установки жорсткого диску | SATA 2.5" |
| Підтримувані інтерфейси | ANT in, HDMI, SPDIF, Composite, Component, CI+ |
Опис Медіаплеєр iconBIT Movie HD C Plus
Full HD (1080p) медіаплеєр. Відтворює ВСІ актуальні 1080p HD кодеки, включаючи MKV, H.264 і AVCHD на БУДЬ-якому телевізорі HD LCD / плазмової панелі через інтерфейс HDMI. Забезпечує вражаючу якість зображення і кришталеву чистоту цифрового звуку, завдяки професійним A/V конверторів. Повний спектр інтерфейсів для підключення до ТБ.
Ключові особливості
Підтримка всіх актуальних Full HD форматів
HDMI 1.3, USB 2.0, SPDIF, композитний і компонентні виходи
Масштабування до роздільної здатності HDTV (Апскейлінг)
Слайд-шоу з фото під музику
Декодери багатоканального звуку Dolby Digital, AAC, WMA
Можливість внутрішньої установки жорсткого диска 2,5"
Вбудований слот CI+ для підтримки декодерів платного телебачення
Ключові особливості
Підтримка всіх актуальних Full HD форматів
HDMI 1.3, USB 2.0, SPDIF, композитний і компонентні виходи
Масштабування до роздільної здатності HDTV (Апскейлінг)
Слайд-шоу з фото під музику
Декодери багатоканального звуку Dolby Digital, AAC, WMA
Можливість внутрішньої установки жорсткого диска 2,5"
Вбудований слот CI+ для підтримки декодерів платного телебачення
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації