Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Медіаплеєр H96 MAX H313 (H313_ 2GB/16GB)
| Тип | стаціонарний |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB |
| FLASH-пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | 2 х USB, AV, HDMI, RJ45 (LAN) |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ax |
| Додаткові функції | Facebook, Flixster, Hulu, Netflix, Twitter, YouTube |
Опис Медіаплеєр H96 MAX H313 (H313_ 2GB/16GB)
Оперативна пам’ять у 2 ГБ DDR4 і 16 ГБ вбудованої eMMC ROM гарантують швидке завантаження додатків і плавний мультитаскінг. Ви можете підключити пристрій до телевізора через HDMI, а завдяки USB 2.0 передавати контент з зовнішніх накопичувачів.
Великим плюсом є сумісність з бездротовими технологіями Bluetooth 5.0 та Wi-Fi 6, що дозволяє легко підключати периферійні пристрої й завантажувати контент із мережі. Крім того, з’єднання через RJ-45 100M Ethernet гарантує стабільність підключення до Інтернету.
Інтерфейс Android 14 забезпечує легкий доступ до численних додатків, таких як Netflix, Hulu та YouTube, а функція OTA автоматично оновлює систему, залишаючи вас у курсі новинок. Ви також можете спілкуватися онлайн через Facebook і Twitter — все для вашої зручності.
Медіаплеєр H96 MAX H313 поєднує в собі найновіші технології та забезпечує максимальний комфорт під час використання, відкриваючи безмежні можливості для мультимедійної розваги.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Медіаплеєр H96 MAX H313 (H313_ 2GB/16GB)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Медіаплеєр H96 MAX H313 (H313_ 2GB/16GB)
| Тип | стаціонарний |
| Процесор | ARM Cortex-A53 |
| Графічний процесор | ARM Mali-G31 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 2GB |
| FLASH-пам'ять | 16GB |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність відео | Ultra HD 4K (3840x2160) |
| Підтримувані інтерфейси | 2 х USB, AV, HDMI, RJ45 (LAN) |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11ax |
| Додаткові функції | Facebook, Flixster, Hulu, Netflix, Twitter, YouTube |
Опис Медіаплеєр H96 MAX H313 (H313_ 2GB/16GB)
Оперативна пам’ять у 2 ГБ DDR4 і 16 ГБ вбудованої eMMC ROM гарантують швидке завантаження додатків і плавний мультитаскінг. Ви можете підключити пристрій до телевізора через HDMI, а завдяки USB 2.0 передавати контент з зовнішніх накопичувачів.
Великим плюсом є сумісність з бездротовими технологіями Bluetooth 5.0 та Wi-Fi 6, що дозволяє легко підключати периферійні пристрої й завантажувати контент із мережі. Крім того, з’єднання через RJ-45 100M Ethernet гарантує стабільність підключення до Інтернету.
Інтерфейс Android 14 забезпечує легкий доступ до численних додатків, таких як Netflix, Hulu та YouTube, а функція OTA автоматично оновлює систему, залишаючи вас у курсі новинок. Ви також можете спілкуватися онлайн через Facebook і Twitter — все для вашої зручності.
Медіаплеєр H96 MAX H313 поєднує в собі найновіші технології та забезпечує максимальний комфорт під час використання, відкриваючи безмежні можливості для мультимедійної розваги.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше