Характеристики Медіаплеєр Alfacore Smart TV A30 2016
| Тип | Smart-stick |
| Процесор | Rockchip 3128 |
| Графічний процесор | Mali 400 MP2 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 1GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.4 |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Підтримка відео форматів | 3GP, AP, AVI, DAT, FLV, H.264, H.265, ISO, M2TS, MKV, MOV, MP, MP4, MPEG, MPG, RM, RMVB, SP, TS, VC-1, VOB, WMV |
| Підтримка форматів зображень | BMP, GIF, JPEG, PNG |
Опис Медіаплеєр Alfacore Smart TV A30 2016
Alfacore Smart TV A30 - інноваційний Android медіаплеєр, виконаний у вигляді стіка, що підключається в HDMI вхід вашого телевізора. Завдяки своїм малим габаритам він абсолютно непомітний і не вимагає кабелю для підключення, що полегшує використання з телевізорами, розташованими на стіні.
Незважаючи на розміри, Alfacore Smart TV A30 оснащений потужним двоядерним процесором Rockchip 3066, який вже давно зарекомендував себе в планшетах, і 1 ГБ оперативної пам'яті. Відтворення HD відео онлайн а також ігор і будь-яких інших додатків з Google Play без найменших затримок - все це ваш телевізор зможе з мініатюрним Alfacore Smart TV A30!
Підтримувані формати:
AVI, MPG, MKV, RM / RMVB, MOV, VOB, TS, M2TS, FLV, WEBM (VP8), 3GP, MPEG, DAT, MP4
Характеристики Медіаплеєр Alfacore Smart TV A30 2016
| Тип | Smart-stick |
| Процесор | Rockchip 3128 |
| Графічний процесор | Mali 400 MP2 |
| Кількість ядер | 2 |
| Об'єм встановленої оперативної пам'яті | 1GB DDR3 |
| FLASH-пам'ять | 8GB |
| Операційна система | Android 4.4 |
| Роздільна здатність відео | Full HD (1920х1080) |
| Підтримка відео форматів | 3GP, AP, AVI, DAT, FLV, H.264, H.265, ISO, M2TS, MKV, MOV, MP, MP4, MPEG, MPG, RM, RMVB, SP, TS, VC-1, VOB, WMV |
| Підтримка форматів зображень | BMP, GIF, JPEG, PNG |
Опис Медіаплеєр Alfacore Smart TV A30 2016
Alfacore Smart TV A30 - інноваційний Android медіаплеєр, виконаний у вигляді стіка, що підключається в HDMI вхід вашого телевізора. Завдяки своїм малим габаритам він абсолютно непомітний і не вимагає кабелю для підключення, що полегшує використання з телевізорами, розташованими на стіні.
Незважаючи на розміри, Alfacore Smart TV A30 оснащений потужним двоядерним процесором Rockchip 3066, який вже давно зарекомендував себе в планшетах, і 1 ГБ оперативної пам'яті. Відтворення HD відео онлайн а також ігор і будь-яких інших додатків з Google Play без найменших затримок - все це ваш телевізор зможе з мініатюрним Alfacore Smart TV A30!
Підтримувані формати:
AVI, MPG, MKV, RM / RMVB, MOV, VOB, TS, M2TS, FLV, WEBM (VP8), 3GP, MPEG, DAT, MP4
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Медіаплеєр Alfacore Smart TV A30 2016