Немає в наявності 1 286 грн
код: U1131950 сьогодні
Характеристики Матрац надувний Intex 64765
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Клапан | є |
| Розміри | 203 х 152 х 25 см |
| Розміри в складеному вигляді | 41.9 х 37.9 х 34.3 см |
| Вага | 13.8 кг |
| Колір | синій |
| Виробник | Intex |
| Штрихкод | 6941057412474 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Матрац надувний Intex 64765
Виготовлений з високоміцного ПВХ, з покриттям з велюру верхньої площині матраца. Максимальне навантаження 272 кг. У комплекті:механічний насос, час надування 5:30 хв 2 подушки Габаритні розміри:Ширина: 152 см Довжина: 203 см Висота: 25 см Габарити упаковки: 37,9x34,3x41,9 см Вага упаковки: 13,8 кг Упаковка: коробка
Кількість місць - 2, Максимальне навантаження - 272 кг, Колір - синій
Немає в наявності 1 286 грн
код: U1131950 сьогодні
Характеристики Матрац надувний Intex 64765
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Клапан | є |
| Розміри | 203 х 152 х 25 см |
| Розміри в складеному вигляді | 41.9 х 37.9 х 34.3 см |
| Вага | 13.8 кг |
| Колір | синій |
| Виробник | Intex |
| Штрихкод | 6941057412474 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Матрац надувний Intex 64765
Виготовлений з високоміцного ПВХ, з покриттям з велюру верхньої площині матраца. Максимальне навантаження 272 кг. У комплекті:механічний насос, час надування 5:30 хв 2 подушки Габаритні розміри:Ширина: 152 см Довжина: 203 см Висота: 25 см Габарити упаковки: 37,9x34,3x41,9 см Вага упаковки: 13,8 кг Упаковка: коробка
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше