Характеристики Лук Poe Lang New Protex 40-55 LBS (C0-047B)
| Тип конструкції | блоковий |
| Сила натягу | 18 - 25 кг |
| Довжина розтяжки | 66 - 76 см |
| Ширина плечей | 103 см |
| Особливості | регульований приціл |
| Комплектація | пластикова підставка для стріл, приціл |
| Колір | чорний |
| Виробник | Poe Lang |
| Штрихкод | 4710933464218 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лук Poe Lang New Protex 40-55 LBS (C0-047B)
Лук блочний Poe Lang Protex, рекомендується як початківцям, так і просунутим дорослим стрільцям.
Плечі лука були зроблені зі скловолокна, а руків'я з алюмінію. Він стійкий до механічних пошкоджень і нечутливий до несприятливих погодних умов. Блоки зроблені завдяки використанню технології CNC.
У комплект входить металевий приціл і пластикова підставка для стріл.
Характеристики Лук Poe Lang New Protex 40-55 LBS (C0-047B)
| Тип конструкції | блоковий |
| Сила натягу | 18 - 25 кг |
| Довжина розтяжки | 66 - 76 см |
| Ширина плечей | 103 см |
| Особливості | регульований приціл |
| Комплектація | пластикова підставка для стріл, приціл |
| Колір | чорний |
| Виробник | Poe Lang |
| Штрихкод | 4710933464218 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лук Poe Lang New Protex 40-55 LBS (C0-047B)
Лук блочний Poe Lang Protex, рекомендується як початківцям, так і просунутим дорослим стрільцям.
Плечі лука були зроблені зі скловолокна, а руків'я з алюмінію. Він стійкий до механічних пошкоджень і нечутливий до несприятливих погодних умов. Блоки зроблені завдяки використанню технології CNC.
У комплект входить металевий приціл і пластикова підставка для стріл.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше