736 + 7 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
409 грн
+4 дні
Характеристики Лук Man kung MK-RB009G
| Тип конструкції | дитячий |
| Сила натягу | 4.5 кг |
| Довжина розтяжки | 55 см |
| Матеріал плечей | пластик, скловолокно |
| Ширина плечей | 91 см |
| Додатково | для правші |
| Колір | салатовий |
| Виробник | Man kung |
| Штрихкод | 2210001940009 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лук Man kung MK-RB009G
Тип конструкції - дитячий, сила натягу - 4.5 кг, салатовий
736 + 7 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
409 грн
+4 дні
Доставка Лук Man kung MK-RB009G
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Лук Man kung MK-RB009G
| Тип конструкції | дитячий |
| Сила натягу | 4.5 кг |
| Довжина розтяжки | 55 см |
| Матеріал плечей | пластик, скловолокно |
| Ширина плечей | 91 см |
| Додатково | для правші |
| Колір | салатовий |
| Виробник | Man kung |
| Штрихкод | 2210001940009 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лук Man kung MK-RB009G
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше