4050 + 40 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 268 грн
+4 дні
Характеристики Лук Man kung MK-CBK1G
| Тип конструкції | блоковий |
| Сила натягу | 8.5-11 кг |
| Довжина розтяжки | 48-52 см |
| Матеріал рукояті | алюмінієвий сплав |
| Ширина плечей | 63.5 см |
| Додатково | для правші |
| Колір | зелений |
| Виробник | Man kung |
| Штрихкод | 2210001990004 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лук Man kung MK-CBK1G
Тип конструкції - блоковий, сила натягу - 8.5-11 кг, зелений
4050 + 40 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 268 грн
+4 дні
Доставка Лук Man kung MK-CBK1G
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Лук Man kung MK-CBK1G
| Тип конструкції | блоковий |
| Сила натягу | 8.5-11 кг |
| Довжина розтяжки | 48-52 см |
| Матеріал рукояті | алюмінієвий сплав |
| Ширина плечей | 63.5 см |
| Додатково | для правші |
| Колір | зелений |
| Виробник | Man kung |
| Штрихкод | 2210001990004 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лук Man kung MK-CBK1G
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше