Потужність - 100 Вт, діаметр ножів - 170 мм, регульована товщина нарізки - 0-23 мм, матеріал направляючої пластини - нержавіюча сталь
+ 89 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 999 грн
завтра
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Скиборізка Sencor SFS3050SL
| Потужність | 100 Вт |
| Діаметр ножів | 170 мм |
| Регульована товщина нарізки | 0-23 мм |
| Підходить для нарізки | ковбаса, м'ясо, овочі, сир, хліб |
| Матеріал направляючої пластини | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | метал |
| Режим роботи | імпульсний режим |
| Безпечні клавіші включення | так |
| Захист від | тримач для продуктів |
| Аксесуари | піддон для нарізки |
Опис Скиборізка Sencor SFS3050SL
Електрична скибка Sencor SFS3050SL. Має знімні частини для легкого очищення та миття (візок для харчових продуктів, штовхач для харчових продуктів, відрізний диск). Товкач для харчових продуктів із затискними штифтами для запобігання ковзанню їжі під час нарізки. Можливість повністю висувати штовхач для харчових продуктів для нарізування великих продуктів
Потужність - 100 Вт, діаметр ножів - 170 мм, регульована товщина нарізки - 0-23 мм, матеріал направляючої пластини - нержавіюча сталь
+ 89 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 999 грн
завтра
Доставка Скиборізка Sencor SFS3050SL
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Скиборізка Sencor SFS3050SL
| Потужність | 100 Вт |
| Діаметр ножів | 170 мм |
| Регульована товщина нарізки | 0-23 мм |
| Підходить для нарізки | ковбаса, м'ясо, овочі, сир, хліб |
| Матеріал направляючої пластини | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | метал |
| Режим роботи | імпульсний режим |
| Безпечні клавіші включення | так |
| Захист від | тримач для продуктів |
| Аксесуари | піддон для нарізки |
Опис Скиборізка Sencor SFS3050SL
Електрична скибка Sencor SFS3050SL. Має знімні частини для легкого очищення та миття (візок для харчових продуктів, штовхач для харчових продуктів, відрізний диск). Товкач для харчових продуктів із затискними штифтами для запобігання ковзанню їжі під час нарізки. Можливість повністю висувати штовхач для харчових продуктів для нарізування великих продуктів
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше