Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Скиборізка Gorenje R402W
| Потужність | 100 Вт |
| Діаметр ножів | 170 мм |
| Підходить для нарізки | ковбаса, м'ясо, овочі, сир, хліб |
| Матеріал направляючої пластини | пластик |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Режим роботи | імпульсний режим |
| Безпечні клавіші включення | так |
| Захист від | захист від випадкового запуску, тримач для продуктів |
| Аксесуари | піддон для нарізки |
| Габарити | 33 х 19.5 х 10.2 см |
Опис Скиборізка Gorenje R402W
Слайсер для харчових продуктів Gorenje гарантує винятковий рівень захисту під час використання. Його легко розбирати та збирати для обслуговування. Корпус приладу виготовлено з алюмінію, а ножі — з високоякісної нержавіючої сталі. Площина для нарізання має невеличкий нахил для полегшення руху продуктів, що нарізаються.
Цей корисний побутовий прилад допоможе впоратися з кухонними клопотами швидко та майже без зусиль. Розбирати та збирати, а відповідно й чистити його дуже легко.
Слайсер для харчових продуктів Gorenje гарантує винятковий рівень захисту під час використання. Його легко розбирати та збирати для обслуговування. Корпус приладу виготовлено з алюмінію, а ножі — з високоякісної нержавіючої сталі. Площина для нарізання має невеличкий нахил для полегшення руху продуктів, що нарізаються.
Якщо ви регулярно купуєте нарізані м’ясні продукти або сир, упродовж року ви заощадите значні кошти. Крім того, можна не купувати заздалегідь упаковані стейки, а придбати м’ясо гуртом і заморозити його на одну годину, перш ніж порізати на стейки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Скиборізка Gorenje R402W
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Скиборізка Gorenje R402W
| Потужність | 100 Вт |
| Діаметр ножів | 170 мм |
| Підходить для нарізки | ковбаса, м'ясо, овочі, сир, хліб |
| Матеріал направляючої пластини | пластик |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Режим роботи | імпульсний режим |
| Безпечні клавіші включення | так |
| Захист від | захист від випадкового запуску, тримач для продуктів |
| Аксесуари | піддон для нарізки |
| Габарити | 33 х 19.5 х 10.2 см |
Опис Скиборізка Gorenje R402W
Слайсер для харчових продуктів Gorenje гарантує винятковий рівень захисту під час використання. Його легко розбирати та збирати для обслуговування. Корпус приладу виготовлено з алюмінію, а ножі — з високоякісної нержавіючої сталі. Площина для нарізання має невеличкий нахил для полегшення руху продуктів, що нарізаються.
Цей корисний побутовий прилад допоможе впоратися з кухонними клопотами швидко та майже без зусиль. Розбирати та збирати, а відповідно й чистити його дуже легко.
Слайсер для харчових продуктів Gorenje гарантує винятковий рівень захисту під час використання. Його легко розбирати та збирати для обслуговування. Корпус приладу виготовлено з алюмінію, а ножі — з високоякісної нержавіючої сталі. Площина для нарізання має невеличкий нахил для полегшення руху продуктів, що нарізаються.
Якщо ви регулярно купуєте нарізані м’ясні продукти або сир, упродовж року ви заощадите значні кошти. Крім того, можна не купувати заздалегідь упаковані стейки, а придбати м’ясо гуртом і заморозити його на одну годину, перш ніж порізати на стейки.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше