Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Лійка кухонна Алеана для банки граніт (алн 168064/граніт)
| Матеріал | пластик |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Комплектація | один предмет |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Особливості | для переливання різних об'ємів рідин |
| Колір | темно-сірий |
| Вага | 300 г |
| Виробник | Алеана |
| Штрихкод | 4823052340957 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка кухонна Алеана для банки граніт (алн 168064/граніт)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Лійка кухонна Алеана для банки граніт (алн 168064/граніт)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Лійка кухонна Алеана для банки граніт (алн 168064/граніт)
| Матеріал | пластик |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 10 см |
| Комплектація | один предмет |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Особливості | для переливання різних об'ємів рідин |
| Колір | темно-сірий |
| Вага | 300 г |
| Виробник | Алеана |
| Штрихкод | 4823052340957 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка кухонна Алеана для банки граніт (алн 168064/граніт)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше