Ліжечко Angelo Габрієль сіре (велюр) 120х60 (12006)
код: U0896823
Акція
Тип - класична, приставне, Матеріал - дерево, зовнішні розміри - 130 х 76 х 40 см, 28 кг, сірий
продавець: ФОП (без ПДВ)
11 950 грн
+8 днів
11 950 грн
+8 днів
11 950 грн
+8 днів
Характеристики Ліжечко Angelo Габрієль сіре (велюр) 120х60 (12006)
| Тип | класична, приставне |
| Матеріал | дерево |
| Внутрішня довжина | 120 см |
| Внутрішня ширина | 60 см |
| Число рівнів висоти днища | 2 |
| Ящик під ліжком | ні |
| Наявність коліщаток | ні |
| Зовнішні розміри | 130 х 76 х 40 см |
| Особливості | маятниковий механізм |
| Вага | 28 кг |
Опис Ліжечко Angelo Габрієль сіре (велюр) 120х60 (12006)
Дитяче ліжечко Angelo Габріель.
Основні характеристики:
- Розмір спального місця 120*60 см.
- М'яка задня спинка.
- Підматрацник з ортопедичних ламелей - забезпечує гарну вентиляцію матраца та постільної білизни.
- Маятниковий механізм із можливістю фіксації. Плавність хитання забезпечують 8 підшипників.
- Передня стінка, що рухається, яку можна повністю зняти.
- Захисний бортик у комплекті.
- Великий ящик для дитячих речей.
- Силіконова накладка-гризунок на передній стінці.
- Один рівень підматрацника за висотою.
- Всі деталі заокруглені для безпеки малюка.
Акція
Тип - класична, приставне, Матеріал - дерево, зовнішні розміри - 130 х 76 х 40 см, 28 кг, сірий
продавець: ФОП (без ПДВ)
11 950 грн
+8 днів
Доставка Ліжечко Angelo Габрієль сіре (велюр) 120х60 (12006)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ліжечко Angelo Габрієль сіре (велюр) 120х60 (12006)
| Тип | класична, приставне |
| Матеріал | дерево |
| Внутрішня довжина | 120 см |
| Внутрішня ширина | 60 см |
| Число рівнів висоти днища | 2 |
| Ящик під ліжком | ні |
| Наявність коліщаток | ні |
| Зовнішні розміри | 130 х 76 х 40 см |
| Особливості | маятниковий механізм |
| Вага | 28 кг |
Опис Ліжечко Angelo Габрієль сіре (велюр) 120х60 (12006)
Дитяче ліжечко Angelo Габріель.
Основні характеристики:
- Розмір спального місця 120*60 см.
- М'яка задня спинка.
- Підматрацник з ортопедичних ламелей - забезпечує гарну вентиляцію матраца та постільної білизни.
- Маятниковий механізм із можливістю фіксації. Плавність хитання забезпечують 8 підшипників.
- Передня стінка, що рухається, яку можна повністю зняти.
- Захисний бортик у комплекті.
- Великий ящик для дитячих речей.
- Силіконова накладка-гризунок на передній стінці.
- Один рівень підматрацника за висотою.
- Всі деталі заокруглені для безпеки малюка.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше