Тип лійки - стельова, Форма - кругла, Кількість режимів - 1, Колір - нержавіюча сталь, Країна - Німеччина
Немає в наявності 575 грн
Характеристики Лійка для душу Kroner Klassisch-ESG703-20 (CV022950)
| Тип лійки | стельова |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | нержавіюча сталь |
| Розмір лійки | ø 200 х 50 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага, кг | 0,41 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка для душу Kroner Klassisch-ESG703-20 (CV022950)
Лійки від Kroner виготовлені із високоякісних матеріалів, мають один режим подачі струмення води. Асортимент представлений ручними та стельовими лійками. Легкі в монтажі, підключення через різьбу.
Тип лійки - стельова, Форма - кругла, Кількість режимів - 1, Колір - нержавіюча сталь, Країна - Німеччина
Немає в наявності 575 грн
Характеристики Лійка для душу Kroner Klassisch-ESG703-20 (CV022950)
| Тип лійки | стельова |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | нержавіюча сталь |
| Розмір лійки | ø 200 х 50 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага, кг | 0,41 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка для душу Kroner Klassisch-ESG703-20 (CV022950)
Лійки від Kroner виготовлені із високоякісних матеріалів, мають один режим подачі струмення води. Асортимент представлений ручними та стельовими лійками. Легкі в монтажі, підключення через різьбу.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше