Характеристики Лійка для душу Kroner C719 (CV016211)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 120 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C719 (CV016211)
Лійка лучного душу Kroner KRM-C719 CV016211 діаметром 10,5см виготовлена з високоміцного ABS-пластику та має хромований колір покриття. Така лійка відмінно поєднується з душовими наборами та душовими системами. Стандартний діаметр підключення дозволяє замінити нею будь-яку стару - швидко та без проблем.
Переваги та особливості:
- матеріал: ABS-пластик
- кількість типів потоку: 1
- діаметр ручної лійки: 105 мм
- діаметр підключення 1/2"
- колір: хром
Характеристики Лійка для душу Kroner C719 (CV016211)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 120 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,13 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C719 (CV016211)
Лійка лучного душу Kroner KRM-C719 CV016211 діаметром 10,5см виготовлена з високоміцного ABS-пластику та має хромований колір покриття. Така лійка відмінно поєднується з душовими наборами та душовими системами. Стандартний діаметр підключення дозволяє замінити нею будь-яку стару - швидко та без проблем.
Переваги та особливості:
- матеріал: ABS-пластик
- кількість типів потоку: 1
- діаметр ручної лійки: 105 мм
- діаметр підключення 1/2"
- колір: хром
Дізнатися детальніше