Тип лійки - ручна, Форма - кругла, Кількість режимів - 1, Колір - хром, Країна - Німеччина
Немає в наявності 111 грн
Характеристики Лійка для душу Kroner C716 (CV015693)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 85 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,08 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C716 (CV015693)
Лійки від Kroner виготовлені із високоякісних матеріалів, мають один чи декілька режим подачі струмення води. Асортимент представлений ручними та стельовими лійками, легкий монтаж, підключення через різьбу.
Тип лійки - ручна, Форма - кругла, Кількість режимів - 1, Колір - хром, Країна - Німеччина
Немає в наявності 111 грн
Характеристики Лійка для душу Kroner C716 (CV015693)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 85 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,08 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C716 (CV015693)
Лійки від Kroner виготовлені із високоякісних матеріалів, мають один чи декілька режим подачі струмення води. Асортимент представлений ручними та стельовими лійками, легкий монтаж, підключення через різьбу.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Лійка для душу Kroner C716 (CV015693)