Характеристики Лійка для душу Kroner C715 (CV015458)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 65 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,06 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка для душу Kroner C715 (CV015458)
Kroner виготовлені з високоякісних матеріалів, мають один або кілька режим подачі струменя води. Асортимент представлений ручними та стельовими лійками, легкий монтаж, підключення через різьблення.
- Вага брутто, кг: 0,06
- Вага нетто, кг: 0,06
- Габарити виробу, мм: 185х67х90
- Габарити упаковки, мм: 235х100х90
- Гарантія: 12 місяців
- Діаметр підключення: 1/2''< /li>
- Кількість режимів перемикання лійки: 1
- Колір: Хром
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-Виробник: Китай
- Матеріал: ABS пластик
- Призначення: Для ручного душу
- Серія: KRM
- Тип виробу: Лійка
- Форма лійки: Кругла
- Діаметр ручної лійки, мм: 67
Комплектація: Лійка для ручного душу.
Характеристики Лійка для душу Kroner C715 (CV015458)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 1 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 65 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,06 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка для душу Kroner C715 (CV015458)
Kroner виготовлені з високоякісних матеріалів, мають один або кілька режим подачі струменя води. Асортимент представлений ручними та стельовими лійками, легкий монтаж, підключення через різьблення.
- Вага брутто, кг: 0,06
- Вага нетто, кг: 0,06
- Габарити виробу, мм: 185х67х90
- Габарити упаковки, мм: 235х100х90
- Гарантія: 12 місяців
- Діаметр підключення: 1/2''< /li>
- Кількість режимів перемикання лійки: 1
- Колір: Хром
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-Виробник: Китай
- Матеріал: ABS пластик
- Призначення: Для ручного душу
- Серія: KRM
- Тип виробу: Лійка
- Форма лійки: Кругла
- Діаметр ручної лійки, мм: 67
Комплектація: Лійка для ручного душу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше