Тип лійки - ручна, Форма - кругла, Кількість режимів - 4, Колір - хром, Країна - Німеччина
Немає в наявності 69 грн
Характеристики Лійка для душу Kroner C709 (CV023278)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 4 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 90 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,09 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C709 (CV023278)
Лійка для душу Kroner KRM-C709 дозволяє розсікати єдиний потік води на сотні дрібних струмочків, роблячи гігієнічні процедури зручнішими, приємнішими та розслаблюючими. Завдяки стильному дизайну, ергономічній формі ручна лійка впишеться у будь-який інтер'єр. Діаметр ручного душу становить 80 мм та обладненний чотирма режимами струменя. Перемикання режимів здійснюється обертанням диска. Матеріал лійки гіпоалергенний ABS пластик, з хромованим покриттям. Універсальне підключення шланга 1/2".
Тип лійки - ручна, Форма - кругла, Кількість режимів - 4, Колір - хром, Країна - Німеччина
Немає в наявності 69 грн
Характеристики Лійка для душу Kroner C709 (CV023278)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 4 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 90 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,09 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C709 (CV023278)
Лійка для душу Kroner KRM-C709 дозволяє розсікати єдиний потік води на сотні дрібних струмочків, роблячи гігієнічні процедури зручнішими, приємнішими та розслаблюючими. Завдяки стильному дизайну, ергономічній формі ручна лійка впишеться у будь-який інтер'єр. Діаметр ручного душу становить 80 мм та обладненний чотирма режимами струменя. Перемикання режимів здійснюється обертанням диска. Матеріал лійки гіпоалергенний ABS пластик, з хромованим покриттям. Універсальне підключення шланга 1/2".
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Лійка для душу Kroner C709 (CV023278)