Акція
Клас лазера - 2, кількість променів - 2, Діапазон вимірювань - 20 м, розміри - 77 х 71 х 61 мм
+ 193 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 849 грн
+3 дні
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
- Інструкція до Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA) (PDF, 4,2Mb)
- Інструкція до Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA) (PDF, 118,2Kb)
Характеристики Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA)
| Клас лазера | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Межі самовирівнювання | +/- 4° |
| Діапазон вимірювань | 20 м |
| Живлення | акумулятор |
| Особливості | кронштейн для кріплення, самовирівнювальний |
| Робоча температура | -5 - 40°C |
| Розміри | 77 х 71 х 61 мм |
| Комплектація | інструкція, нівелір, тримач |
| Виробник | Skil |
Опис Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA)
Акція
Клас лазера - 2, кількість променів - 2, Діапазон вимірювань - 20 м, розміри - 77 х 71 х 61 мм
+ 193 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 849 грн
+3 дні
Доставка Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Додатково:
- Інструкція до Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA) (PDF, 4,2Mb)
- Інструкція до Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA) (PDF, 118,2Kb)
Характеристики Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA)
| Клас лазера | 2 |
| Кількість променів | 2 |
| Межі самовирівнювання | +/- 4° |
| Діапазон вимірювань | 20 м |
| Живлення | акумулятор |
| Особливості | кронштейн для кріплення, самовирівнювальний |
| Робоча температура | -5 - 40°C |
| Розміри | 77 х 71 х 61 мм |
| Комплектація | інструкція, нівелір, тримач |
| Виробник | Skil |
Опис Лазерний нівелір Skil 1912 AA (MT1E1912AA)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше