Акція
Тип - лазерний, клас лазера - 2, точність вимірювання - ±2 мм/м, кількість променів - 1, лазерний діод - 635 нм (< 1 мВт)
+ 47 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 355 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Далекомір Protester 40м (JQ40)
| Тип | лазерний |
| Клас лазера | 2 |
| Точність вимірювання | ±2 мм/м |
| Кількість променів | 1 |
| Клас захищеності приладу | IP 54 |
| Лазерний діод | 635 нм (< 1 мВт) |
| Максимальний час вимірювання | 3 с |
| Робочий діапазон | 0.05 - 40 м |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Розміри | 100 х 32 х 12 мм |
Опис Далекомір Protester 40м (JQ40)
Акція
Тип - лазерний, клас лазера - 2, точність вимірювання - ±2 мм/м, кількість променів - 1, лазерний діод - 635 нм (< 1 мВт)
+ 47 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 355 грн
+2 дні
Доставка Далекомір Protester 40м (JQ40)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Далекомір Protester 40м (JQ40)
| Тип | лазерний |
| Клас лазера | 2 |
| Точність вимірювання | ±2 мм/м |
| Кількість променів | 1 |
| Клас захищеності приладу | IP 54 |
| Лазерний діод | 635 нм (< 1 мВт) |
| Максимальний час вимірювання | 3 с |
| Робочий діапазон | 0.05 - 40 м |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Розміри | 100 х 32 х 12 мм |
Опис Далекомір Protester 40м (JQ40)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше