Тип лампи - світлодіодні (LED), тип цоколя - E14, Потужність - 7 Вт, колірна температура - 4000 К, 220-240 В
Характеристики Лампочка Osram LED VALUE (4058075311886)
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E14 |
| Акумулятор | відсутній |
| Потужність | 7 Вт |
| Світловий потік | 806 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | свічка |
| Колір колби | матовий |
Опис Лампочка Osram LED VALUE (4058075311886)
OSRAM - один з провідних світових виробників світлотехніки. Компанія була заснована в 1906 році в Берліні. На сьогоднішній день лампи OSRAM виробляються на більш ніж 20 заводах по всьому світу. Штаб-квартира знаходиться в м Мюнхен, Німеччина. Найвища якість, інноваційність і найширший асортимент радують клієнтів в більш ніж 150 країнах. Світло - це OSRAM!
Тип лампи - світлодіодні (LED), тип цоколя - E14, Потужність - 7 Вт, колірна температура - 4000 К, 220-240 В
Немає в наявності 80 грн
Характеристики Лампочка Osram LED VALUE (4058075311886)
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E14 |
| Акумулятор | відсутній |
| Потужність | 7 Вт |
| Світловий потік | 806 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | свічка |
| Колір колби | матовий |
Опис Лампочка Osram LED VALUE (4058075311886)
OSRAM - один з провідних світових виробників світлотехніки. Компанія була заснована в 1906 році в Берліні. На сьогоднішній день лампи OSRAM виробляються на більш ніж 20 заводах по всьому світу. Штаб-квартира знаходиться в м Мюнхен, Німеччина. Найвища якість, інноваційність і найширший асортимент радують клієнтів в більш ніж 150 країнах. Світло - це OSRAM!
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше