Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Лампочка Delux OLIVE_80w E40 6000K (90024516)
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Акумулятор | відсутній |
| Тип цоколя | E40 |
| Потужність | 80 Вт |
| Світловий потік | 7200 Лм |
| Колірна температура | 6000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Колір колби | опаловий |
| Термін служби | 25 000 годин |
Опис Лампочка Delux OLIVE_80w E40 6000K (90024516)
Лампочка Delux OLIVE - Високоякісні компоненти забезпечують високу світлову віддачу 90Лм/Вт, безпечну та стабільну роботу лампи. Особлива структура лампи сприяє відмінному тепловідводу і позитивно впливає на строк служби. Лампи призначені для використання у вуличних світильниках, для основного освітлення торгових центрів, магазинів, складів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Лампочка Delux OLIVE_80w E40 6000K (90024516)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Лампочка Delux OLIVE_80w E40 6000K (90024516)
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Акумулятор | відсутній |
| Тип цоколя | E40 |
| Потужність | 80 Вт |
| Світловий потік | 7200 Лм |
| Колірна температура | 6000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Колір колби | опаловий |
| Термін служби | 25 000 годин |
Опис Лампочка Delux OLIVE_80w E40 6000K (90024516)
Лампочка Delux OLIVE - Високоякісні компоненти забезпечують високу світлову віддачу 90Лм/Вт, безпечну та стабільну роботу лампи. Особлива структура лампи сприяє відмінному тепловідводу і позитивно впливає на строк служби. Лампи призначені для використання у вуличних світильниках, для основного освітлення торгових центрів, магазинів, складів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше