тип цоколя - E27, форм-фактор - груша, Потужність - 9 Вт, 806 Лм, Колір світіння - теплий, денний білий, холодний білий, колірна температура - 6500 К, 2700 К, Бездротовий інтерфейс - ZigBee 3.0, Сумісні ОС - Android, iOS, Особливості - регулювання температури світіння, таймер
Знятий з виробництва
Характеристики Розумна лампочка Aqara LED Light Bulb (ZNLDP12LM)
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | груша |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 806 Лм |
| Колір світіння | денний білий, теплий, холодний білий |
| Колірна температура | 2700 К, 6500 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Бездротовий інтерфейс | ZigBee 3.0 |
| Сумісні ОС | Android, iOS |
| Особливості | регулювання температури світіння, таймер |
Опис Розумна лампочка Aqara LED Light Bulb (ZNLDP12LM)
тип цоколя - E27, форм-фактор - груша, Потужність - 9 Вт, 806 Лм, Колір світіння - теплий, денний білий, холодний білий, колірна температура - 6500 К, 2700 К, Бездротовий інтерфейс - ZigBee 3.0, Сумісні ОС - Android, iOS, Особливості - регулювання температури світіння, таймер
Знятий з виробництва
Характеристики Розумна лампочка Aqara LED Light Bulb (ZNLDP12LM)
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | груша |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 806 Лм |
| Колір світіння | денний білий, теплий, холодний білий |
| Колірна температура | 2700 К, 6500 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Бездротовий інтерфейс | ZigBee 3.0 |
| Сумісні ОС | Android, iOS |
| Особливості | регулювання температури світіння, таймер |
Опис Розумна лампочка Aqara LED Light Bulb (ZNLDP12LM)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації