Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кусачки KNIPEX бокові 70 06 180 (70 06 180)
| Тип | діелектричні |
| Матеріал інструменту | сталь |
| Покриття робочої частини | хромоване |
| Матеріал рукояті | комбінований |
| Довжина інструмента | 180 мм |
| Максимальний діаметр кабелю | 4 мм |
| Виробник | KNIPEX |
| Штрихкод | 4003773033813 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кусачки KNIPEX бокові 70 06 180 (70 06 180)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кусачки KNIPEX бокові 70 06 180 (70 06 180)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кусачки KNIPEX бокові 70 06 180 (70 06 180)
| Тип | діелектричні |
| Матеріал інструменту | сталь |
| Покриття робочої частини | хромоване |
| Матеріал рукояті | комбінований |
| Довжина інструмента | 180 мм |
| Максимальний діаметр кабелю | 4 мм |
| Виробник | KNIPEX |
| Штрихкод | 4003773033813 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кусачки KNIPEX бокові 70 06 180 (70 06 180)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше