Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XL (506-0230)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XL (506-0230)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | великі |
| Розмір | XL |
| Довжина спини | 47-49 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 68-80 см |
| Обхват шиї | 42-52 см |
| Додаткові характеристики | є світловідбивні елементи |
| Колір | чорний |
| Виробник | WAUDOG |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XL (506-0230)
Курточка-накидка м'яка та тепла, відкривається та регулюється на липучці. Має стильний дизайн та легко одягається на собаку. Всі зрізи окантовано гумкою зі світловідбиваючою смугою, що підвищує помітність вихованця у темний час доби.
Переваги:
- Швидкознімна;
- Великий діапазон регулювання розміру;
- Підвищує помітність собаки більш ніж у 10 разів у темний час доби.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XL (506-0230)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XL (506-0230)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | великі |
| Розмір | XL |
| Довжина спини | 47-49 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 68-80 см |
| Обхват шиї | 42-52 см |
| Додаткові характеристики | є світловідбивні елементи |
| Колір | чорний |
| Виробник | WAUDOG |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Курточка для тварин WAUDOG Clothes "Дім" XL (506-0230)
Курточка-накидка м'яка та тепла, відкривається та регулюється на липучці. Має стильний дизайн та легко одягається на собаку. Всі зрізи окантовано гумкою зі світловідбиваючою смугою, що підвищує помітність вихованця у темний час доби.
Переваги:
- Швидкознімна;
- Великий діапазон регулювання розміру;
- Підвищує помітність собаки більш ніж у 10 разів у темний час доби.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше