Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Курточка для тварин Airy Vest Lumi L (5517)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | великі |
| Розмір | L |
| Довжина спини | 41 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 58-70 см |
| Обхват шиї | 42-52 см |
| Додаткові характеристики | є світловідбивні елементи |
| Колір | м'ятний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 41 |
Опис Курточка для тварин Airy Vest Lumi L (5517)
Має спеціальне світлозахисне покриття, яке заряджається від штучного та природного світла та підвищує помітність собаки у темний час доби.
Переваги:
- Світиться у темряві
- Легка
- Швидкознімна
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Курточка для тварин Airy Vest Lumi L (5517)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Курточка для тварин Airy Vest Lumi L (5517)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | великі |
| Розмір | L |
| Довжина спини | 41 см |
| Сезон | демісезон |
| Обхват грудної клітки | 58-70 см |
| Обхват шиї | 42-52 см |
| Додаткові характеристики | є світловідбивні елементи |
| Колір | м'ятний |
| Довжина спини (до основи шиї), см | 41 |
Опис Курточка для тварин Airy Vest Lumi L (5517)
Має спеціальне світлозахисне покриття, яке заряджається від штучного та природного світла та підвищує помітність собаки у темний час доби.
Переваги:
- Світиться у темряві
- Легка
- Швидкознімна
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше