Характеристики Куртка дитяча Verscon вітровка з капюшоном (3458-110B-blue)
| Тип | вітровка |
| Стать дитини | для хлопчика |
| Вік | 5 років |
| Зріст | 110 см |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Довжина виробу | 43 см |
| Довжина рукава | 40 см |
| Склад матеріалу | 100% поліестер |
| Матеріал підкладки | 60% бавовна + 40% поліестер |
| Колір | темно-синій |
Опис Куртка дитяча Verscon вітровка з капюшоном (3458-110B-blue)
Легка вітровка з капюшоном для хлопчика.
Легка вітровка прямого крою, з капюшоном, яку Ваша дитина буде носити із задоволенням. Відмінна якість пошиття, гарний темно - синій колір.
Затишна вітровка прямого силуету, з незнімним яскравим капюшоном, всередині капюшона трикотажна підкладка темно - синього кольору.
Низ куртки і низ рукавів прямі, без гумки.
Внутрішня частина основи вітровки на підкладці з бавовняного трикотажу, всередині рукавів - поліестер, що забезпечить краще ковзання при надяганні.
Спереду на поличках 2 вертикальних кишені. Зліва на грудях фірмовий логотип «V».
Куртка застібається на якісну, капронову блискавку з легким ходом.
Модний силует, глибокий капюшон, фактурний крій і красива обробка завершують образ вироба і роблять цю модель функціональною і дуже затишною для Вашого модника.
Рекомендується прати з виворітного боку, застебнувши блискавку.
Доставка Куртка дитяча Verscon вітровка з капюшоном (3458-110B-blue)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Куртка дитяча Verscon вітровка з капюшоном (3458-110B-blue)
| Тип | вітровка |
| Стать дитини | для хлопчика |
| Вік | 5 років |
| Зріст | 110 см |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Довжина виробу | 43 см |
| Довжина рукава | 40 см |
| Склад матеріалу | 100% поліестер |
| Матеріал підкладки | 60% бавовна + 40% поліестер |
| Колір | темно-синій |
Опис Куртка дитяча Verscon вітровка з капюшоном (3458-110B-blue)
Легка вітровка з капюшоном для хлопчика.
Легка вітровка прямого крою, з капюшоном, яку Ваша дитина буде носити із задоволенням. Відмінна якість пошиття, гарний темно - синій колір.
Затишна вітровка прямого силуету, з незнімним яскравим капюшоном, всередині капюшона трикотажна підкладка темно - синього кольору.
Низ куртки і низ рукавів прямі, без гумки.
Внутрішня частина основи вітровки на підкладці з бавовняного трикотажу, всередині рукавів - поліестер, що забезпечить краще ковзання при надяганні.
Спереду на поличках 2 вертикальних кишені. Зліва на грудях фірмовий логотип «V».
Куртка застібається на якісну, капронову блискавку з легким ходом.
Модний силует, глибокий капюшон, фактурний крій і красива обробка завершують образ вироба і роблять цю модель функціональною і дуже затишною для Вашого модника.
Рекомендується прати з виворітного боку, застебнувши блискавку.
Дізнатися детальніше