бензиновий, 7 к.с., 3.6 л, 90 см, 10 см, ніж, 89 кг
Немає в наявності 20 486 грн
код: U1045472 +3 дні
Акція
код: U0836098 +3 дні
Акція
код: U1045469 +3 дні
Акція
код: U0836094 +3 дні
Акція
Характеристики Культиватор Forte 900-3 колеса 8", 7кс (142227)
| Тип живлення | бензиновий |
| Потужність | 7 к.с. |
| Об'єм циліндра | 210 см³ |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Число передач | 3 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 90 см |
| Максимальна робоча глибина | 10 см |
| Ріжуча система | ніж |
| Додатково | діаметр коліс 8" |
| Вага | 89 кг |
Опис Культиватор Forte 900-3 колеса 8", 7кс (142227)
Культиватор бензиновий Forte 900-3 призначений для культивації грунту. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
Особливості:
- 3-х ручейковий шків,
- коннектор для роторної косарки,
- новий дизайн двигуна,
- панель на кермі,
- виносний повітряний фільтр
бензиновий, 7 к.с., 3.6 л, 90 см, 10 см, ніж, 89 кг
Немає в наявності 20 486 грн
код: U1045472 +3 дні
Акція
код: U0836098 +3 дні
Акція
код: U1045469 +3 дні
Акція
код: U0836094 +3 дні
Акція
Характеристики Культиватор Forte 900-3 колеса 8", 7кс (142227)
| Тип живлення | бензиновий |
| Потужність | 7 к.с. |
| Об'єм циліндра | 210 см³ |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Число передач | 3 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 90 см |
| Максимальна робоча глибина | 10 см |
| Ріжуча система | ніж |
| Додатково | діаметр коліс 8" |
| Вага | 89 кг |
Опис Культиватор Forte 900-3 колеса 8", 7кс (142227)
Культиватор бензиновий Forte 900-3 призначений для культивації грунту. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
Особливості:
- 3-х ручейковий шків,
- коннектор для роторної косарки,
- новий дизайн двигуна,
- панель на кермі,
- виносний повітряний фільтр
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше