бензиновий, 5150, 7 к.с., 3.6 л, 66 см, 10 см, фреза, ніж, 93 кг
Немає в наявності 29 419 грн
код: U1045472 +3 дні
Акція
код: U0836098 +3 дні
Акція
код: U1045469 +3 дні
Акція
код: U0836094 +3 дні
Акція
Характеристики Культиватор Forte 670, 7кс (131319)
| Тип живлення | бензиновий |
| Потужність, Вт | 5150 |
| Потужність | 7 к.с. |
| Об'єм циліндра | 212 см³ |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Число передач | 2 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 66 см |
| Максимальна робоча глибина | 10 см |
| Ріжуча система | ніж, фреза |
| Вага | 93 кг |
Опис Культиватор Forte 670, 7кс (131319)
Культиватор бензиновий Forte 670 (7кс) — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
бензиновий, 5150, 7 к.с., 3.6 л, 66 см, 10 см, фреза, ніж, 93 кг
Немає в наявності 29 419 грн
код: U1045472 +3 дні
Акція
код: U0836098 +3 дні
Акція
код: U1045469 +3 дні
Акція
код: U0836094 +3 дні
Акція
Характеристики Культиватор Forte 670, 7кс (131319)
| Тип живлення | бензиновий |
| Потужність, Вт | 5150 |
| Потужність | 7 к.с. |
| Об'єм циліндра | 212 см³ |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Число передач | 2 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 66 см |
| Максимальна робоча глибина | 10 см |
| Ріжуча система | ніж, фреза |
| Вага | 93 кг |
Опис Культиватор Forte 670, 7кс (131319)
Культиватор бензиновий Forte 670 (7кс) — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше