дизельний, 9 к.с., 5.5 л, 135 см, 30 см, фреза, 160 кг
Немає в наявності 40 529 грн
код: U1045472 +3 дні
Акція
код: U0836098 +3 дні
Акція
код: U1045469 +3 дні
Акція
код: U0836094 +3 дні
Акція
Характеристики Культиватор Forte 1350Е-3, колеса 12", 9кс (113402)
| Тип живлення | дизельний |
| Потужність | 9 к.с. |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Число передач | 2 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 135 см |
| Максимальна робоча глибина | 30 см |
| Ріжуча система | фреза |
| Додатково | діаметр коліс 12" |
| Вага | 160 кг |
| Виробник | Forte |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Культиватор Forte 1350Е-3, колеса 12", 9кс (113402)
Культиватор дизельний Forte 1350Е-3 колеса 12" — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, так і звичайних власників ділянок.
дизельний, 9 к.с., 5.5 л, 135 см, 30 см, фреза, 160 кг
Немає в наявності 40 529 грн
код: U1045472 +3 дні
Акція
код: U0836098 +3 дні
Акція
код: U1045469 +3 дні
Акція
код: U0836094 +3 дні
Акція
Характеристики Культиватор Forte 1350Е-3, колеса 12", 9кс (113402)
| Тип живлення | дизельний |
| Потужність | 9 к.с. |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Число передач | 2 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 135 см |
| Максимальна робоча глибина | 30 см |
| Ріжуча система | фреза |
| Додатково | діаметр коліс 12" |
| Вага | 160 кг |
| Виробник | Forte |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Культиватор Forte 1350Е-3, колеса 12", 9кс (113402)
Культиватор дизельний Forte 1350Е-3 колеса 12" — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, так і звичайних власників ділянок.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше