Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Культиватор Forte 1050G-3, колеса 10", 7,0кс (113397)
| Тип живлення | бензиновий |
| Потужність | 7 к.с. |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Число передач | 3 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 105 см |
| Максимальна робоча глибина | 30 см |
| Додатково | діаметр коліс 10" |
| Вага | 115 кг |
| Виробник | Forte |
| Штрихкод | 2000004352455 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Культиватор Forte 1050G-3, колеса 10", 7,0кс (113397)
Культиватор бензиновий FORTE 1050G-3 — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Культиватор Forte 1050G-3, колеса 10", 7,0кс (113397)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Культиватор Forte 1050G-3, колеса 10", 7,0кс (113397)
| Тип живлення | бензиновий |
| Потужність | 7 к.с. |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Число передач | 3 вперед/1 назад |
| Ширина захвату | 105 см |
| Максимальна робоча глибина | 30 см |
| Додатково | діаметр коліс 10" |
| Вага | 115 кг |
| Виробник | Forte |
| Штрихкод | 2000004352455 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Культиватор Forte 1050G-3, колеса 10", 7,0кс (113397)
Культиватор бензиновий FORTE 1050G-3 — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше