Характеристики Кулер для води Cooper&Hunter CH-V130S
| Тип установки | підлоговий |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Тип температур води | гаряча, кімнатна, холодна |
| Наявність охолодження | є |
| Тип охолодження | електронний |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 5.7 л/г (>85°С) |
| Продуктивність охолодження | 0.72 л/г (<15°C) |
| Регулювання температур | без регулювання |
Опис Кулер для води Cooper&Hunter CH-V130S
Унікальна модель якісного кулера преміальної серії V130S від відомого виробника Cooper & Hunter (Купер енд Хантер) стане відмінним доповненням як Вашого робочого, так і домашнього приміщення.
Сріблястий підлоговий кулер серії V130S Купер енд Хантер має безліч характеристик, які роблять його експлуатацію приємною і енергономічною. Кулер обладнаний трьома системами подачі води різної температури. Електронний тип охолодження забезпечує продуктивність 0,72 л на годину до температури 10-15С. Максимальна споживана потужність кулера становить 580 Вт.
Підлоговий кулер Cooper & Hunter обладнаний спеціальною 20 л шафкою для стаканчиків, щоб його експлуатація була максимально комфортною в будь-якому виді приміщення.
Характеристики Кулер для води Cooper&Hunter CH-V130S
| Тип установки | підлоговий |
| Розміщення бутля | верхнє |
| Тип температур води | гаряча, кімнатна, холодна |
| Наявність охолодження | є |
| Тип охолодження | електронний |
| Потужність нагріву | 500 Вт |
| Потужність охолодження | 80 Вт |
| Продуктивність нагрівання | 5.7 л/г (>85°С) |
| Продуктивність охолодження | 0.72 л/г (<15°C) |
| Регулювання температур | без регулювання |
Опис Кулер для води Cooper&Hunter CH-V130S
Унікальна модель якісного кулера преміальної серії V130S від відомого виробника Cooper & Hunter (Купер енд Хантер) стане відмінним доповненням як Вашого робочого, так і домашнього приміщення.
Сріблястий підлоговий кулер серії V130S Купер енд Хантер має безліч характеристик, які роблять його експлуатацію приємною і енергономічною. Кулер обладнаний трьома системами подачі води різної температури. Електронний тип охолодження забезпечує продуктивність 0,72 л на годину до температури 10-15С. Максимальна споживана потужність кулера становить 580 Вт.
Підлоговий кулер Cooper & Hunter обладнаний спеціальною 20 л шафкою для стаканчиків, щоб його експлуатація була максимально комфортною в будь-якому виді приміщення.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше