діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1500RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 28 дБ
+ 60 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 299 грн
+2 дні
Гарантія 60 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кулер до корпусу Hyte FAN-HYTE-FA12-SM-4
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Повітряний потік | 72 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Колір | рожевий |
Опис Кулер до корпусу Hyte FAN-HYTE-FA12-SM-4
діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - гідродинамічний підшипник, 1500RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 28 дБ
+ 60 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 299 грн
+2 дні
Доставка Кулер до корпусу Hyte FAN-HYTE-FA12-SM-4
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 60 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кулер до корпусу Hyte FAN-HYTE-FA12-SM-4
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
| Максимальна швидкість обертання | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | немає |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Повітряний потік | 72 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Колір | рожевий |
Опис Кулер до корпусу Hyte FAN-HYTE-FA12-SM-4
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Кулер до корпусу Hyte FAN-HYTE-FA12-SM-4
Бренди в категорії Кулери до корпусу
- Hyte
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- Alseye
- APNX
- Arctic
- ASUS
- Be quiet!
- Chieftec
- Cooling Baby
- Cougar
- DARKFLASH
- Deepcool
- Ekwb
- Enermax
- Fractal Design
- Gamemax
- Gelid Solutions
- Gembird
- GIGABYTE
- Iceberg Group
- ID-Cooling
- JONSBO
- Lian Li
- Merlion
- MONTECH
- MSI
- Noctua
- NZXT
- OCYPUS
- PcCooler
- Qube
- Scythe
- Seasonic
- Silver Stone
- ThermalTake
- Titan
- Vinga
- Xilence
- Zalman
- Zezzio