Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120 Halo (MFL-B2DN-18NPA-R1)
Характеристики Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120 Halo (MFL-B2DN-18NPA-R1)
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Номінальна швидкість обертання | 650+/-10%RPM |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
Опис Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120 Halo (MFL-B2DN-18NPA-R1)
MasterFan MFL-B2DN-18NPA-R1 — новий член сімейства MasterFan, розроблений для складальників ПК із підтримкою RGB. Це спеціальне рішення для повітряного охолодження, яке ідеально пасує для процесорних кулерів і вентиляторів на вході в корпус, за вигідною ціною.
Потужний повітряний потік, велика колірна палітра подарують задоволення від роботи на вашому ПК. RGB-підсвітка — сертифікована сумісність з Asus Aura, ASRock RGB, Gigabyte Fusion, MSI RGB. Безшумна робота — експерт у галузі шумозаглушення, забезпечує абсолютну тишу та водночас його продуктивність не знижується.
Видатна продуктивність — збалансований повітряний потік і тиск повітря забезпечують чудову продуктивність.
Характеристики Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120 Halo (MFL-B2DN-18NPA-R1)
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Номінальна швидкість обертання | 650+/-10%RPM |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
Опис Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120 Halo (MFL-B2DN-18NPA-R1)
MasterFan MFL-B2DN-18NPA-R1 — новий член сімейства MasterFan, розроблений для складальників ПК із підтримкою RGB. Це спеціальне рішення для повітряного охолодження, яке ідеально пасує для процесорних кулерів і вентиляторів на вході в корпус, за вигідною ціною.
Потужний повітряний потік, велика колірна палітра подарують задоволення від роботи на вашому ПК. RGB-підсвітка — сертифікована сумісність з Asus Aura, ASRock RGB, Gigabyte Fusion, MSI RGB. Безшумна робота — експерт у галузі шумозаглушення, забезпечує абсолютну тишу та водночас його продуктивність не знижується.
Видатна продуктивність — збалансований повітряний потік і тиск повітря забезпечують чудову продуктивність.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Кулери до корпусу
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- Alseye
- APNX
- Arctic
- ASUS
- Be quiet!
- Chieftec
- Cooling Baby
- Cougar
- DARKFLASH
- Deepcool
- Enermax
- Fractal Design
- Gamemax
- Gelid Solutions
- Gembird
- GIGABYTE
- Hyte
- Iceberg Group
- ID-Cooling
- JONSBO
- Lian Li
- MONTECH
- MSI
- Noctua
- NZXT
- OCYPUS
- PcCooler
- Qube
- Scythe
- Seasonic
- Silver Stone
- ThermalTake
- Titan
- Vinga
- Xilence
- Zalman
- Zezzio