Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120R RGB (R4-C1DS-20PC-R1)
Характеристики Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120R RGB (R4-C1DS-20PC-R1)
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Номінальна швидкість обертання | 650+/-10%RPM |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Повітряний потік | 59 CFM |
| Тиск | 2.14 мм H2O |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
Опис Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120R RGB (R4-C1DS-20PC-R1)
MasterFan MF120R RGB новий член сімейства MasterFan, пропонує спеціальне рішення яке ідеально підходить для процесорних кулерів і вентиляторів на корпусі.
RGB ColorСертифікований Сумісно з Asus Aura, ASRock RGB, Gigabyte Fusion, MSI RGB. Ви можете відчути потік з кумедним повнокольоровим і ідеально відповідати темі вашого ПК.
Технологія безшумного охолодженняПоєднання технології шумозаглушення та звуко гумових прокладок для тиші і спокою, навіть коли ваш комп'ютер працює понаднормово.
Гібридний дизайнКомбінація як реактивного двигуна, так і лопатей вертольота дає вам необхідний статичний заряд повітря без шкоди для потоку повітря.
Інтелектуальний датчикНіколи не турбуйтеся про те, що ваші кабелі зачепляться або компоненти будуть знову пошкоджені.
Характеристики Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120R RGB (R4-C1DS-20PC-R1)
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Номінальна швидкість обертання | 650+/-10%RPM |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Повітряний потік | 59 CFM |
| Тиск | 2.14 мм H2O |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
Опис Кулер до корпусу CoolerMaster MasterFan MF120R RGB (R4-C1DS-20PC-R1)
MasterFan MF120R RGB новий член сімейства MasterFan, пропонує спеціальне рішення яке ідеально підходить для процесорних кулерів і вентиляторів на корпусі.
RGB ColorСертифікований Сумісно з Asus Aura, ASRock RGB, Gigabyte Fusion, MSI RGB. Ви можете відчути потік з кумедним повнокольоровим і ідеально відповідати темі вашого ПК.
Технологія безшумного охолодженняПоєднання технології шумозаглушення та звуко гумових прокладок для тиші і спокою, навіть коли ваш комп'ютер працює понаднормово.
Гібридний дизайнКомбінація як реактивного двигуна, так і лопатей вертольота дає вам необхідний статичний заряд повітря без шкоди для потоку повітря.
Інтелектуальний датчикНіколи не турбуйтеся про те, що ваші кабелі зачепляться або компоненти будуть знову пошкоджені.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Кулери до корпусу
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- Alseye
- APNX
- Arctic
- ASUS
- Be quiet!
- Chieftec
- Cooling Baby
- Cougar
- DARKFLASH
- Deepcool
- Enermax
- Fractal Design
- Gamemax
- Gelid Solutions
- Gembird
- GIGABYTE
- Hyte
- Iceberg Group
- ID-Cooling
- JONSBO
- Lian Li
- MONTECH
- MSI
- Noctua
- NZXT
- OCYPUS
- PcCooler
- Qube
- Scythe
- Seasonic
- Silver Stone
- ThermalTake
- Titan
- Vinga
- Xilence
- Zalman
- Zezzio