для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), поворотний, Довжина виливу - 18.4 см, Підключення - 3/8", Колір - шоколадний
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
код: U1112776 сьогодні
Характеристики Змішувач Interline Tango new Chocolate
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 18.4 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Шланги для душа | 45 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
Опис Змішувач Interline Tango new Chocolate
для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), поворотний, Довжина виливу - 18.4 см, Підключення - 3/8", Колір - шоколадний
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
код: U1112776 сьогодні
Характеристики Змішувач Interline Tango new Chocolate
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 18.4 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Шланги для душа | 45 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
Опис Змішувач Interline Tango new Chocolate
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації