для кухні, двохважільний, врізний (на мийку), нержавіюча сталь, поворотний, Довжина виливу - 21.5 см, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
код: U1112776 сьогодні
Характеристики Змішувач Interline Mix new Black
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | двохважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Підключення | до фільтру і водопроводу |
| Шланги для душа | 40 см |
| Керамічний картридж | є |
Опис Змішувач Interline Mix new Black
для кухні, двохважільний, врізний (на мийку), нержавіюча сталь, поворотний, Довжина виливу - 21.5 см, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
код: U1112776 сьогодні
Характеристики Змішувач Interline Mix new Black
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | двохважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Підключення | до фільтру і водопроводу |
| Шланги для душа | 40 см |
| Керамічний картридж | є |
Опис Змішувач Interline Mix new Black
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації