Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Змішувач Franke Old England латунь-оптик 115.0028.205
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Матеріал корпуса | бронза |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Шланги для душа | 45 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Керамічний картридж | є |
Опис Змішувач Franke Old England латунь-оптик 115.0028.205
Виразний змішувач кухонний змішувач Franke Old-England (115.0028.205) латунь-оптик з поворотним виливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Змішувач Franke Old England латунь-оптик 115.0028.205
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Змішувач Franke Old England латунь-оптик 115.0028.205
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Матеріал корпуса | бронза |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Шланги для душа | 45 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Керамічний картридж | є |
Опис Змішувач Franke Old England латунь-оптик 115.0028.205
Виразний змішувач кухонний змішувач Franke Old-England (115.0028.205) латунь-оптик з поворотним виливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше