для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), латунь, поворотний, Довжина виливу - 18.2 см, Підключення - 3/8", Колір - сріблястий
Характеристики Змішувач Blanco MIDA ХРОМ (517742)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 18.2 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Шланги для душа | 35 см |
Опис Змішувач Blanco MIDA ХРОМ (517742)
для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), латунь, поворотний, Довжина виливу - 18.2 см, Підключення - 3/8", Колір - сріблястий
Немає в наявності 5 511 грн
Характеристики Змішувач Blanco MIDA ХРОМ (517742)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 18.2 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Шланги для душа | 35 см |
Опис Змішувач Blanco MIDA ХРОМ (517742)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше