для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), хром, поворотний, висувний, Довжина виливу - 18.6 см, Колір - сріблястий
Немає в наявності 8 015 грн
Немає в наявності 7 771 грн
Немає в наявності 8 723 грн
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
код: U1112776 сьогодні
Характеристики Змішувач Blanco MIDA-S ХРОМ (521454)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | хром |
| Тип виливу | поворотний, висувний |
| Довжина виливу | 18.6 см |
| Тип душа | окремий ручний душ |
| Підключення | до водопроводу |
| Шланги для душа | 45 см |
Опис Змішувач Blanco MIDA-S ХРОМ (521454)
Стильний дизайн
- Зручна вигнута форма виливу
- Високий вилив дає змогу легко наповнювати великі каструлі та вази
- Добре поєднується з компактними мийками
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
- Висувний вилив
для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), хром, поворотний, висувний, Довжина виливу - 18.6 см, Колір - сріблястий
Немає в наявності 8 015 грн
Топ продажів
Топ продажів
Топ продажів
код: U1112776 сьогодні
Характеристики Змішувач Blanco MIDA-S ХРОМ (521454)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | хром |
| Тип виливу | поворотний, висувний |
| Довжина виливу | 18.6 см |
| Тип душа | окремий ручний душ |
| Підключення | до водопроводу |
| Шланги для душа | 45 см |
Опис Змішувач Blanco MIDA-S ХРОМ (521454)
Стильний дизайн
- Зручна вигнута форма виливу
- Високий вилив дає змогу легко наповнювати великі каструлі та вази
- Добре поєднується з компактними мийками
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
- Висувний вилив
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше