для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), граніт, метал, поворотний, Довжина виливу - 22.7 см, Підключення - 3/8", Колір - пісочний
Характеристики Змішувач Blanco DARASжемчуг (520735)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | граніт, метал |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 22.7 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Шланги для душа | 35 см |
Опис Змішувач Blanco DARASжемчуг (520735)
для кухні, одноважільний, врізний (на мийку), граніт, метал, поворотний, Довжина виливу - 22.7 см, Підключення - 3/8", Колір - пісочний
Немає в наявності 4 343 грн
Аналог
Характеристики Змішувач Blanco DARASжемчуг (520735)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний (на мийку) |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | граніт, метал |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 22.7 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Шланги для душа | 35 см |
Опис Змішувач Blanco DARASжемчуг (520735)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Змішувач Blanco DARASжемчуг (520735)