Кухонний ніж Resto Eridanus універсальний 13 см (95334)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кухонний ніж Resto Eridanus універсальний 13 см (95334)
| Серія | Eridanus |
| Призначення | універсальний |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | антипригарне покриття на лезі ножа, ергономічна форма ручки |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | бакеліт |
| Розміри | 240 х 20 х 18 мм |
| Довжина леза | 130 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
Опис Кухонний ніж Resto Eridanus універсальний 13 см (95334)
Зручний ніж з колекції ERIDANUS
Особливості:
- Антибактеріальна поверхня
- Лезо з лазерним гравіюванням, стилізоване під дамаську сталь
- Ергономічне руків'я
- Легко чистити
- Стильний дизайн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кухонний ніж Resto Eridanus універсальний 13 см (95334)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кухонний ніж Resto Eridanus універсальний 13 см (95334)
| Серія | Eridanus |
| Призначення | універсальний |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | антипригарне покриття на лезі ножа, ергономічна форма ручки |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | бакеліт |
| Розміри | 240 х 20 х 18 мм |
| Довжина леза | 130 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
Опис Кухонний ніж Resto Eridanus універсальний 13 см (95334)
Зручний ніж з колекції ERIDANUS
Особливості:
- Антибактеріальна поверхня
- Лезо з лазерним гравіюванням, стилізоване під дамаську сталь
- Ергономічне руків'я
- Легко чистити
- Стильний дизайн
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше