Кухонний ніж Fiskars Edge для томатів 13 см (1003092)
код: U1114853
Серія - Edge, Призначення - для томатів, Матеріал леза - Нержавіюча сталь з покриттям, 24.8 х 2.2 см, Колір руків'я - чорний
Немає в наявності 924 грн
Характеристики Кухонний ніж Fiskars Edge для томатів 13 см (1003092)
| Серія | Edge |
| Призначення | для томатів |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | серрейторна (зубчаста) заточка |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь з покриттям |
| Матеріал руків'я | ABS пластик |
| Розміри | 24.8 х 2.2 см |
| Довжина леза | 133 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | чорний |
Опис Кухонний ніж Fiskars Edge для томатів 13 см (1003092)
Ніж Edge для томатів арт. 1003092 - це зручний універсальний ніж середнього розміру із зубчастим лезом. Чудово підходить для нарізки продуктів з кірочкою або шкіркою, таких як хліб і помідори. Підходить також для використання як столовий ніж. Лезо виготовлене з японської нержавіючої сталі. Твердість за шкалою Роквела HRC 53. Ножі Fiskars Edge ідеально поєднують в собі функціональність, надійну якість і інноваційний дизайн. Завдяки міцному лезу з високоякісної нержавіючої сталі і ергономічному руків'ю ножі виключно прості у використанні. Антипригарне покриття не лише надає ножу привабливий чорний колір, але і полегшує його чищення і робить його довговічнішим .
Серія - Edge, Призначення - для томатів, Матеріал леза - Нержавіюча сталь з покриттям, 24.8 х 2.2 см, Колір руків'я - чорний
Немає в наявності 924 грн
Характеристики Кухонний ніж Fiskars Edge для томатів 13 см (1003092)
| Серія | Edge |
| Призначення | для томатів |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | серрейторна (зубчаста) заточка |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь з покриттям |
| Матеріал руків'я | ABS пластик |
| Розміри | 24.8 х 2.2 см |
| Довжина леза | 133 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | чорний |
Опис Кухонний ніж Fiskars Edge для томатів 13 см (1003092)
Ніж Edge для томатів арт. 1003092 - це зручний універсальний ніж середнього розміру із зубчастим лезом. Чудово підходить для нарізки продуктів з кірочкою або шкіркою, таких як хліб і помідори. Підходить також для використання як столовий ніж. Лезо виготовлене з японської нержавіючої сталі. Твердість за шкалою Роквела HRC 53. Ножі Fiskars Edge ідеально поєднують в собі функціональність, надійну якість і інноваційний дизайн. Завдяки міцному лезу з високоякісної нержавіючої сталі і ергономічному руків'ю ножі виключно прості у використанні. Антипригарне покриття не лише надає ножу привабливий чорний колір, але і полегшує його чищення і робить його довговічнішим .
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше